Увійдіть, щоб підписатися  
WhiteDevil

Привітання з Днем Народження

Recommended Posts

День сьогодні-особливий день!І коли щороку він приходить,серце наче сповнене пісень,світ,здається сповнений мелодій.Хай ніколи у твоїх очах чиста й світла радість не згасає,щоб не було горя навіть в снах! Хай Господь здоров'я посилає.Мати Божа хай благословить,хай Спаситель буде все з тобою.Хай в житті твоїм він кожну мить обдарує ласкою святою...Береже від болю і біди,посилає щастя й долю світлу,щоб життя прекрасне назавжди ніжною трояндою розквітло...

Вітаю з Днем Народження!

Бажаю тобі міцних снів,

насичених днів і ночей,

Бажаю сіяти як зорі вночі,

Бажаю завжди бути на висоті,

Бажаю бути пяною від кохання.

Ну і звичайно, цінувати життя

Й здійснювати свої бажання!

Хай стане дійсністю все те,

Що сном і мрією здавалось,

Щоб радість скрасила твій дім,

А серце щастям наповнялось

Хай життя в тебе буде,

Як чудова та казка,

Легка, щаслива, ніжна й прекрасна!

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вітаю з днем народження.бажаю щастя, здоров'я, сили,Божої благодаті і успіхів у всіх починаннях...!!!

Вітаю з Днем Народження! Бажаю тобі всього найкращого: саме головне то міцного здоров'я, море щастя, палкого та взаємного кохання! Щоб поряд були вірні друзі, на яких ти змогла б завжди покластися!!!

Поділитися повідомленням

Нехай твоє життя буде схожим на казку, розфарбовану всіма кольорами веселки: червоний - це твоє вічне взаємне кохання, оранжевий - теплота дружніх стосунків, жовтий - яскраве сонечко, зелений -спокій і мир у душі, блакитний - чисте безхмарне небо, синій - вірність і чесність, а щоб ти іноді розслаблювалась, то нехай час від часу для тебе все буде фіолетове.

Вітаю тебе з Днем народження :)/>

Поділитися повідомленням

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

Увійдіть, щоб підписатися