Увійдіть, щоб підписатися  
Dr.XzP

Анекдоти про Студентів

Recommended Posts

Якщо ви студент то:

Ви дійсно навчаєтеся у вищому навчальному закладі, та можете:

1. Можете миттєво порахувати, скільки пляшок пива й горілки вам належить взяти, щоб на ранок їх здати й безболісно для здоров'я похмелитися. (І щоб на закусь теж залишилося.)

2. Вважаєте, що кращим способом конспектування лекції є ксерокс зошита сусідки-відмінниці.

3. Розумієте, що кращий спосіб підготовки до семінару по філософії є дружні міркування за баночкою пивця о користі й шкоді всього сущого.

4. Слово 'сесія' викликає у вас якусь заклопотаність, оскільки прийдеться витратити пару днів для того, щоб познайомитися з новими викладачами й переконати їх розписатися у вашої заліковій.

5. Вашим девізом є висловлення, що студент - це ангел незаплямований знаннями.

6. Способами написання реферату є парочка найвідоміших баз рефератів в Інтернеті.

7. Після здачі такого реферату ви моторошно дивуєтеся й обурюєтеся, що такі ж реферати є принаймні в п'яти чоловік з вашої групи.

8. Слово 'стипендія' викликає надмірне виділення шлункового соку.

9. Ви точно можете підрахувати скільки пиріжків у столовій ви можете купити на цю стипендію й простягнути місяць.

10. Ви можете вільно розмовляти на теми типу ' Вплив північного сяйва на полове дозрівання диких равликів у період білих ночей при своєчасному й активному контролі з боку НДІ Сільського господарства. '

11. Чітко усвідомлюєте, що засобом ліквідації хвоста є не тільки його ампутація, але й своєчасна здача.

12. Написання дипломної роботи займає у вас принаймні два тижні дорогоцінного часу.

13. Ви в стані вивчати основи політології по книзі 1961 року видання, при цьому не вникаючи в завдання 20 з'їзду партії КПРС в області розведення великої рогатої худоби на крайній півночі в умовах вічної мерзлоти під невсипущим керівництвом партії.

14. Ви точно знаєте, що ходити в гості до сусідів по общазі найкраще не після того, як у вас закінчилися гроші, а тоді, коли їм надіслали посилку із села.

16. Маєте підвищену розкосість очей і витягуванням шиї в період написання чергової роботи зрізу знань.

17. Кінець місяця характеризується для вас повністю порожнім холодильником і фразою 'позич'.

18. Слова 'автомат', 'шпора', і 'бомба' є для вас не тільки словами з військового арсеналу.

19. Таргани пішли до сусідів по кімнаті, то це вірна прикмета, що їм точно надіслали посилку з дому.

20. Ви повністю погоджуєтеся із твердженням, що краще червона пика й синій диплом, чим синя пика й червоний диплом.

21. Спокійно можете пронести на іспит під сорочкою всі 90 томів Cтафорда Бира з коментарями й критичними статтями до них.

22. Здача державних іспитів є для ваших викладачів стресовою ситуацією.

23. Перед здачею іспиту ви вилазите в 12 ночі у кватирку й безумно репетуєте 'Халява ловися!'

24. Всупереч усьому в період сесії стаєте суєвірним і як наслідок шарахаєтеся від прибиральниць із порожнім відерцем, обходите за кілометр мирно сплячу чорну кішку, не голитеся, не миєте голову, спите з конспектом під подушкою (причому він уже злежався, тому що його відтіля жодного разу не діставали) і нікому не даєте дивитися заліковку, іноді навіть і викладачеві.

25. Здача або не здача іспиту приведе до одного й тому ж результату -поголовній п’янці.

26. Число 13 - ваше число.

29. Ви закінчили цей навчальний заклад із червоним дипломом і пішли працювати на тучу.

Обідали по студентськи:

(Студентське меню)

Бутерброт Пікантний:

Склад:

Хліб, майонез.

Поради по приготуванню і вживанню:

Легкий у готуванні, ситний. Відмінно підходить під спиртні напої, під біле вино, до горілки по 3 грн 50 коп.

Чай студентський:

Склад:

Окріп, чай по смаку.

Насипати в чашку чай, залити окропом. Пити крізь зуби (щоб заварка в рот не лізла) притримуючи великим пальцем ложку (щоб не спиздили), Із прищуленим оком (щоб ложка не заважала)

Відмінно тонізує ранком. Також допомагає при знайомстві із сусідками по гуртожитку.

Картопля пиздата:

Склад:

Картопля, пательня.

Вийти на кухню, дочекатися, поки ті, що готують, підуть, спиздити пательню.

Їсти швидко, із задоволенням, вимовляючи слова "Молодець [ім'я того хто приготовив], пиздато картоплю готовить".

Сковорідку вимити й підкинути на кухню.

Млинці "Радість"

Склад:

Сигарета, заготовлений набір компліментів.

Вийти на кухню, закурити, дочекатися поки яка-небудь дівчина почне готовити млинці, вивалити на неї набір компліментів, напроситися на млинці.

Споживаючи млинці постійно нахвалювати, тоді є шанс покуштувати це блюдо наступного разу вже без сигарети й компліментів.

Заїбатільський хавчик:

Склад:

Пательня, майонез і ще що-небудь.

Взяти пательню, вивалити на неї все, що є в холодильнику. Залити майонезом. Гасити на повільному вогні не відходячи (щоб не спиздили).

Можна й без майонезу.

Завдяки своїм живильним властивостям, служить для підтримки сил.

Підходить і до святкових студентських столів під горілку за 3,50 грн.

Курочка по-домашньому:

Склад:

Курочка пів-року назад привезена з дому.

Дістати курочку з холодильника. Понюхати. Викинути.

Напроситися до сусідів на млинці.

Настойка студентська лимонна:

Склад:

Горілка за 3,50, шкірка одного лимона.

Засунути шкірку в пляшку, відпиваючи зайве.

За*батися. Послати всі нах*й.

Випити просто так.

Салат крабовий:

Склад:

Крабові палички, кукурудза, яйце, цибуля, зелень, майонез.

Приїхати в гуртожиток. Замкнутися в кімнаті. Дістати салат із сумки.

Жерти ложкою. Швидко. Голосно цямкати.

Бутерброт із сиром:

Склад:

Маргарин, хліб.

Нарізати хліб. Відкрити холодильник.

Обматюкати того, хто спиздив сир.

Спиздити у сусідів маргарин.

Жерти його із хлібом, зловтішно посміхаючись.

Бутерброд "День і Ніч":

Cклад:

Скибочка білого і чорного хліба.

Береться скибочка білого хліба, на нього кладе скибочка чорного хліба.

Можна вживати із чаєм студентським.

Яйця з курятиною:

Склад:

Сигарета.

Вийти в коридор. Покурюючи сигарету почухати яйця.

Та писали листа батькам

Здрастуйте, дорогі мама й тато.

Зараз друга година ночі, а я сиджу в гуртожитку під дверима у свою кімнату й пишу вам лист тому, що в кімнату мене не пускають, говорять сьогодні не моя черга ночувати. Очі сліпаються, але заснути не можу, тому що сиджу на стільці з однією ніжкою, інших у нас у гуртожитку немає. А тому, щоб не заснути пишу вам лист.

Дорозі мої, улюблені батьки, дуже по ваи скучив, надішліть, будь ласка, грошей. Адже вашого останнього листа, у якому ви вислали мені 45 рублів, я не одержував. Тому от уже кілька днів як я нічого не їм.

Хотів улаштуватися в профілакторій, говорять там добре, харчування 3- х разове - понеділок, середовище, п'ятниця. Так що добре б ще тридцаточку накинути, тому що від підвищеної стипендії я відмовився, а просту мені ніхто не платить і вгамовувати спрагу знань тепер мені не на що.

Hу от, а інше всі добре. Правда недавно мої друзі по поверсі мене у свою громаду прийняли - це значить: усе, що до цього моїм було, то тепер загальним стало, і штани кремплиновые, які дядько Гоша з Монголії з варенням шовковичним надіслав теж. Вони як вступний внесок пішли. У них тепер усе женитися ходять, а мені замісце їх друзі по громаді окуляри подарували італійські, димчасті, без стекол. Попереджаю, батько, свої галіфе мені більше не висилай, уже боляче вони в тебе общинні, вся громада в них уміщається разом. Вийшли грошима, 120- 150 на штани повинне вистачити.

Hу от, а так все отлично. Правда, недавно за неуспішність мене відрахували з інституту. І тепер вимагають, щоб я повернув всі стипендії, які одержав поки вчився: 270 рублів 60 копійок. 60 копійок можете не висилати: їх я віддам сам. Я ж розумію, що вам теж не легко.

Дорогі мої, улюблені батьки, пишіть частіше, як ви, як з, чи здорова вона, чи одержує всі також регулярно пенсію? Якщо так, то чому давно не пише?

Словом помнете - у вас є син, що ніколи вас не забуває, якщо вам буде важко, те висилайте, він допоможе. Hа цьому закінчую. З нетерпінням чекаю вашої відповіді.

Ваш годувальник, Серeженька.

P.S.: Краще, якщо відповідь ви переведете телеграфом.

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Встречаются два студента с общаги.

- Вот давеча купил книгу кулинарных рецептов. Только ничего приготовить не могу. Ни одного толкового рецепта.

- Почему?

- Понимаешь, каждый рецепт начинается словами: "ВОЗЬМИТЕ ЧИСТУЮ КАСТРЮЛЮ...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Двух пьяных и укуренных студентов выловили из фонтана, где они купались голыми.

Привели в участок, начали стыдить. Потом говорят:

- Не отпустим, пока за вами родители с документами не придут. Идите, звоните им по телефону.

- ОК.

Через 20 минут приходит какой-то мужик с сумкой. Его спрашивают:

- Вы что, родственник этих двоих?

- Я? Почему родственник? Нет. По телефону, кто пиццу заказывал?

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Проводится опрос среди студентов разных стран. Кто за сколько может выучить японский язык? Первого спросили американца. Тот на компьютере пощелкал и говорит:

-Один год и восемь месяцев.

Спросили француза, тот сбегал в библиотеку, просмотрел там каталоги и пообещал выучить за год.

Следующим в списке шел русский студент. Нашли его в курилке, задали свой животрепещущий вопрос. Студент:

-А методичка есть?

Дали ему методичку, он ее в момент пролистал:

-Ща докурю, пойду сдавать.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Объявление в институтской столовой:

"Студенты! Не бросайте котлеты и сосиски на пол, три собачки уже померли"

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

Увійдіть, щоб підписатися