Увійдіть, щоб підписатися  
WhiteDevil

Афоризми Та Народні

Recommended Posts

Додаю підбірку деяких афоризмів.

# Один для мене – десять тисяч, якщо він найкращий.

Геракліт

# Одна машина може виконати роботу за п'ятнадцять звичайних людей. Проте жодна машина не здатна зробити роботу навіть за одну–єдину незвичайну людину.

Хаббард

# Одним словом, не гине нічого, що гине зовсім, – Тому що природа завжди відроджує одне з іншого. І нічому не дає без смерті іншого народитись.

Лукрецій

# Підлий – завжди жорстокий; герой – великодушний.

Дмітрієв

# Поки я товаришую з порами року, я не уявляю, щоб життя могло стати для мене тягарем.

Торо

# Порядна людина завжди хвилюється. Порядна людина зобов'язана хвилюватись. Хвилювання – це життя. А спокій – смерть. Всьому він смерть.

Кочетов

# Потреба в людині народжується з бажанням знайти для себе в іншій людині джерело радості, віддаючи щось своє.

Сухомлинський

# Прекрасне тільки те, що природне.

ВОЛЬТЕР

# Природа повна непослідовностей: то вона розміщує голову старця на молодих плечах, а іншого разу – повне жару серце ховає під кригою прожитих літ.

Емерсон

# Природньому всесвіт тісний і штучному потрібна замкнутість.

Йоганн Вольфґанґ ҐЕТЕ

# Природу перемагають, підкоряючись її законам.

Френсис БЕКОН

# Розумна людина нерідко потрапляла б у скрутне становище, якби не була оточена дурнями.

Франсуа де ЛЯРОШФУКО

# Розумна людина пристосовується до навколишнього світу; безглузда наполегливо намагається пристосувати світ до себе. Тому прогрес завжди залежить від безглуздих людей.

Джордж Бернард ШОУ

# Середня людина стурбована тим, як би їй вбити час, талановита ж – прагне його використати.

Артур ШОПЕНГАУЕР

# Справжній характер людини проявляється саме в дрібницях, коли вона перестає стежити за собою.

Артур ШОПЕНГАУЕР

# Сутністю людини є вона сама, але тільки не як раб і засіб злого життя, а як його переможець і володар.

Соловйов

# Ті, хто утримує тварин, повинні визнати, що швидше вони служать тваринам, аніж тварини – їм.

Діоген

# Тільки тоді станеш людиною, коли навчишся бачити людину в іншому.

Радіщев.

# Та людина є порожньою, яка наповнена собою.

Міхаіл Лєрмонтов

# Та людина чарівна, коли вона дійсно людина.

Менандр

Поділитися повідомленням

Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

Увійдіть, щоб підписатися